Dostępność

Kontrola

Wolność i niezależność

Bezpieczeństwo

DATA CENTER.

Współpracujemy z operatorem posiadającym największy w Polsce klaster ośrodków Data Center – Grupą 3S. Wykorzystując naszą widzę i doświadczenie oraz możliwości techniczne operatora jesteśmy w stanie dobrać najlepsze rozwiązanie dla utrzymania Państwa serwerów.

Bezpieczna i wydajna
infrastruktura IT
MIGRACJA ŚRODOWISKA SERWEROWEGO.

Microsoft Azure to ciągle rozwijający się zestaw usług w chmurze, który ułatwia Twojej organizacji sprostanie wyzwaniom biznesowym. Zapewnia swobodę tworzenia i wdrażania aplikacji oraz zarządzania nimi w ogromnej, globalnej sieci przy użyciu Twoich ulubionych narzędzi i struktur.

MIGRACJA DO OFFICE 365 .

Każdego dnia tysiące firm z całego świata czerpie korzyści z usługi Office 365. Dlaczego nie spróbować na własnym podwórku? Realizowane przez nas wdrożenia, konfiguracje i migracje przeprowadzane są błyskawicznie i na preferencyjnych warunkach. Stawiamy na profesjonalizm – nasze działania nie zakłócają pracy przedsiębiorstw, w których wprowadzamy zmiany.

Propozycja cenowa:

Koszty naszych usług ustalane są indywidualnie z naszymi Klientami, a uzależnione są głównie od stosowanych w firmach dotychczasowych rozwiązań zabezpieczających dane osobowe, ilości pracowników, liczby klientów i wielu czynników.