Bezpieczeństwo

Optymalizacja

Szybkość działania

Nasza oferta:

Strona
internetowa

Stworzymy dla Ciebie i Twojej firmy nowoczesną i funkcjonalną stronę www, którą będziesz mógł sam zarządzać.

Wizytówka

Zajmujemy się projektowaniem, tworzeniem wizytówek internetowych. Przejrzysta, czytelna i funkcjonalna strona pokaże Cię w indywidualny sposób w internecie.

Sklep
internetowy

Wdrażamy witryny sklepów internetowych lub platformę e-commerce, idealnie dopasowaną do Twoich celów handlowych.

Pozycjonowanie
strony

Dbamy nie tylko w trakcie realizacji, ale i po oddaniu gotowego projektu. Nasza firma daje gwarancję pierwszej 10 google!

Identyfikacja
wizualna

Oferujemy projektowanie znaków graficznych, logo, logotypy, logo produktu, marki, symbole graficzne, odświeżenie, lifting, a także pozostałe materiały identyfikacji wizualnej firmy.

Marketing
internetowy

W ramach naszej oferty marketingu internetowego znajdziesz pozycjonowanie SEO, prowadzenie Social Media oraz kampanii Google AdWords.

Tworzymy

Osobowość

Marki

Plan działania:

Rozpoczynając realizację danego projektu opracowujemy jego koncepcję, wybieramy właściwe rozwiązania i funkcjonalności, projektujemy i programujemy, aby na koniec móc uruchomić stronę internetową na wskazanym przez klienta hostingu.

Stałe wsparcie

Nasza praca nie kończy się na stworzeniu strony www. Po zrealizowaniu projektu oferujemy wsparcie podczas użytkowania strony www.

Szkolenie

Klientom oferujemy również szkolenie z obsługi panelu zarządzania treścią CMS WordPress oraz dla klientów, dla których zrealizowaliśmy projekt zdalnie, przygotowujemy wideo instruktaż jak edytować stronę www.

Bezpieczeństwo

Zajmujemy się także optymalizacją strony pod kątem RODO oraz instalacją certyfikatu SSL.

Propozycja cenowa:

Koszty naszych usług ustalane są indywidualnie z naszymi Klientami, a uzależnione są głównie od stosowanych w firmach dotychczasowych rozwiązań zabezpieczających dane osobowe, ilości pracowników, liczby klientów i wielu czynników.