Rozwiązania Chmurowe

Wybierając rozwiązania w chmurze, popychasz swą firmę ku nowoczesności. Dzięki rozwiązaniom chmurowym redukujesz koszt inwestycji, konserwacji i utrzymania wewnętrznego sprzętu do zera. W zamian otrzymujesz mobilność, wszechstronność, stabilność i pełną rozwojowość.

KONSULTing it

Oferujemy kompletny outsourcing urządzeń, usług, specjalistów i całych działów IT. Z nami obniżysz koszty utrzymania infrastruktury i pracowników z działu IT. Dzięki outsourcingowi zyskujesz: dostęp do najlepszych rozwiązań i specjalistów, stały monitoring i błyskawiczne reakcje, a także spokojną głowę – zajmiemy się wszystkim za ciebie.

Wsparcie IT

Wspieramy i zarządzamy działami IT, przejmując częściową lub całkowitą odpowiedzialność za twoją infrastrukturę IT. Monitorujemy, analizujemy, testujemy i wdrażamy wyłącznie skuteczne rozwiązania. Z nami otrzymujesz kompleksowe wsparcie oparte na najlepszych praktykach. Dostrajamy się do twoich potrzeb i gwarantujemy świetne rezultaty.

Bezpieczeństwo IT i ochrona danych osobowych

Chronimy dane, odpieramy ataki, nadzorujemy sieci i wdrażamy dokumentacje zgodną z RODO. Oddając dział IT w nasze ręce, a także dokumentacje, możesz spać spokojnie. Twoje dane będę absolutnie bezpieczne i chronione przed każdą ewentualnością, co zapewni bezpieczny rozwój i poprawę efektywności twojego przedsiębiorstwa.

stronA internetowA

Projektujemy profesjonalne witryny internetowe: wizytówki firm, sklepy internetowe, a także blogi . Dbamy o pozytywny wizerunek firmy w sieci. Projekty przygotowujemy w oparciu o najnowsze trendy i technologie IT.

Godziny pracy

Od poniedziałku do piątku: 8:00 - 16:00
(pomoc techniczna 24h)

Kontakt

ul. Wieniawskiego 18, 41-506 Chorzów
Telefon: 32 438 68 04
Pomoc techniczna: 32 438 68 00
E-mail: biuro@4wise.pl / pomoc@4wise.pl