Nasze działania.

Proponujemy naszym klientom profesjonalne wsparcie techniczne, posiadamy szeroką wiedzę z zakresu konfiguracji sprzętu oraz oprogramowania, wykrywania i usuwania awarii oraz obsługi wielu różnorodnych systemów. Przyjmujemy i rozwiązujemy bieżące zgłoszenia szybko i sprawnie, pomagamy w wyborze optymalnych rozwiązań sprzętu i oprogramowania. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, a każdego klienta traktujemy priorytetowo zapewniając obsługę na najwyższym poziomie.

Nasza wizja firmy.

Wizją firmy jest pomoc w przekształcaniu działów IT w strategiczny zasób biznesowy, oferujący usługi, produkty i procesy o najwyższej jakości przy użyciu nowych technologii, których efektem jest spójny i wydajny ekosystem wspierający wypełnianie powierzonych zadań oraz podejmowanie nowych wyzwań firmy.

Naszą misją jest pomoc

we wdrażaniu nowych technologii

Korzyści z abonamentowej obsługi informatycznej:
  • gwarancja stałej opieki informatycznej na wysokim poziomie,
  • wydłużony czas wsparcia w dni robocze,
  • dopasowanie rozwiązań informatycznych do potrzeb firmy,
  • pierwszeństwo w rozwiązywaniu zgłoszonych problemów,
  • gwarancja reakcji na zgłoszenie do 15 minut,
  • gwarancja usunięcia awarii w najkrótszym możliwym czasie.
Propozycja cenowa:

Koszty naszych usług ustalane są indywidualnie z naszymi Klientami, a uzależnione są głównie od stosowanych w firmach dotychczasowych rozwiązań zabezpieczających dane osobowe, ilości pracowników, liczby klientów i wielu czynników.